Viyana Başkonsolosluğu Konsolosluk Randevu Alma

Tarafından   2015-02-25

viyana-konsolsoluk-randevusu-almaAvusturya’da ikamet  eden vatandaşlarımızın konsolosluk işlemleri için Viyana Türk Konsolosluğundan E konsolosluk randevusu  nasıl alınır?
Hangi işlemler için TC Viyana Başkonsolosluğu’ndan E Konsolosluk Randevusu Nasıl Alınır?…Tüm işlemler için E Konsolosluk Randevusu Almak gerekli mi?
TC Viyana Başkonsolosluğu Konsolosluk Randevu ;Pasaport,Askerlik,Vatandaşlık,Nüfus,Doğum,Evlilik,Noter,Vize,Adli işlemler için randevu alınabilir.Viyana konsolosluğunun görev bölgesi aşağı Avusturya, Burgenland, Steiermark ve Viyana Eyaletleri olup hizmetler T.C. Viyana Büyükelçiliği Konsolosluk Şubesi’nce yürütülmektedir.
E-posta:konsulat.wien@mfa.gov.tr
Posta adresi:Hietzinger Hauptstrasse 29,1130-Wien
Telefon:+43 (0)1 877 71 81
Faks:+43 (0)1 877 71 79
TC Viyana Başkonsolosluğu E Konsolosluk Randevu Nasıl Alınır?
E konsololuk randevusu Dışişleri Bakanlığımızın hizmete soktuğu www.konsolosluk.gov.tr adresinden,randevu almak isteyen vatandaşın kendisine uygun tarih ve saatte sistem tarafından istenen kimlik ve e posta bilgileri girildikten sonra alınabilir.Ayrıca aynı sayfa üzerinden almış olduğunuz randevu tarihlerini ”Konsolosluk Randevu Sorgulama” linki tıklanarak görüntülenebilir.

e-konsolosluk-randevu-viyana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir