TC Barselona Başkonsolosluğu Konsolosluk Randevu Portalı

Tarafından   2015-03-30

barselona-baskonsoloslugu-konsolosluk-randevuTürkiye Cumhuriyeti Barselona Başkonsolosluğundan; PASAPORT,DOĞUM,ASKERLİK,NÜFUS,EVLİLİK,NOTERLİK,ÖLÜM,ADLİ KONULAR,VATANDAŞLIK vb konulardaki tüm konsolosluk işlemlerinizi randevu alarak gerçekleştirebilirsiniz.
İspanya’da hizmet veren T.C. Barselona Başkonsolosluğu’ndan e konsolosluk randevusu nasıl alınır?Barselona Başkonsolosluğu hangi işlemler için e konsolosluk randevusu alınır?Madrid Türk konsolosluğundan e pasaport randevusu nasıl alınır?
Posta adresi:Passeig de Gracia, nº 7, 1ª,
08007, Barcelona – ESPAÑA
Telefon:+34 93 317 92 31
Faks:+34 93 481 55 28
E-posta:consulado.barcelona@mfa.gov.tr
İspanya’da Barselona ve çevresinde yaşayan Türk vatandaşlarına konsolosluk ve yabancılara vize hizmeti veren TC Barselona Başkonsolosluğundan e konsolosluk randevu sistemi ile randevu alarak, randevu gün ve saatinde beklemeden konsolosluk işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.1 Ocak 2015 tarihinden itibaren e pasaport randevusu ekonsolosluk sisteminden alınmakta olup, tüm pasaport işlemleriniz için sitemizde linkini verdiğimiz e-konsolosluk sistemi üzerinden randevu alabilir, randevu gün ve saatinde işlemlerinizi sıra beklemeden gerçekleştirebilirsiniz..
Barselona Başkonsolosluğu Çalışma Saatleri; Pazartesi – Cuma 09:30 -12:30 Çalışma Saatleri Pazartesi – Cuma (09:00 -17:00 )

e-konsolosluk-randevu-barselona-ispanya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir