Nürnberg Başkonsolosluğu Konsolosluk Randevu

Tarafından   2015-02-16

Nürnberg-konsolsoluk-randevusu-almaNürnberg Başkonsolosluğu Konsolosluk Randevu Alma Girişi..Nürnberg Başkonsolosluğundan nasıl e konsolosluk randevusu alınır? Nürnberg konsolosluğumuzdan hangi işlemler için randevu alabilirsiniz?
Telefon: Santral:00 49-911 946 76-0
Faks: 00 49-911 46 89 62
konsulat.nuernberg@mfa.gov.tr
http://www.nurnberg.bk.mfa.gov.tr
Adres: Regensburger str.69 90478 NÜRNBERG DEUTSCHLAND
Görev bölgesi (Kuzey Bavyera ve Thuringen eyaleti) Aşağı Frankonya (Unterfranken), Orta Frankonya (Mittelgfranken), Yukarı Frankonya(Oberfranken), Yukarı Palatina(Oberpfalz) olan Nürnberg Başkonsolosluğumuzda ki işlemleriniz için e konsolosluk randevu sisteminden ; pasaport,vatandaşlık,askerlik,doğum bildirimi,evlilik tescili,noter ve adliye işlemleri ile ölüm bildirim işlemleri için randevu alabilir,almış olduğunuz randevunuzu istediğiniz tarih için değiştirebilir ya da iptal edebilirsiniz.Yurtdışından e pasaport yenileme,kayıp,başvuru işlemleriniz için randevunuzu 1 Ocak 2015 tarihi itibariyle e konsolosluk sisteminden randevu alarak yapabilirsiniz.
Aynı zamanda E Konsolosluk Randevu sisteminden ilgi konsolosluklarda gerçekleştirmek istediğiniz işlemler ve ödemeniz gereken harçlar için ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

e-konsolosluk-randevu-alma-Hamburg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir