Köln Başkonsolosluğu Konsolosluk Randevusu Alma

Tarafından   2015-02-20

Köln-konsolsoluk-randevusu-almaKöln Başkonsolosluğu Konsolosluk Randevu Alma Girişi..Köln Başkonsolosluğundan nasıl e konsolosluk randevusu alınır? Köln konsolosluğumuzdan hangi işlemler için randevu alabilirsiniz?Köln Başkonsolsoluğunun telefon, adres,faks bilgilerine nasıl ulaşabilirim?
Telefon: 00 49 2233 974 180
Faks: 00 49 2233 75 572 ,konsulat.koeln@mfa.gov.tr,http://koln.bk.mfa.gov.tr
Adres: LUXEMBURGER STR. 285 50354 HÜRTH DEUTSCHLAND
Görev bölgesi şehir ve çevreleri. Köln, Bonn, Leverkusen, Aachen,Eschweiler, Gummersbach, Leichingen, Wermelskirchen, Hückelhoven, Radevormwald olan Köln Başkonsolosluğumuzda ki işlemleriniz için e konsolosluk randevu sisteminden ; pasaport,vatandaşlık,askerlik,doğum bildirimi,evlilik tescili,noter ve adliye işlemleri ile ölüm bildirim işlemleri için randevu alabilir,almış olduğunuz randevunuzu istediğiniz tarih için değiştirebilir ya da iptal edebilirsiniz.Yurtdışından e pasaport yenileme,kayıp,başvuru işlemleriniz için randevunuzu 1 Ocak 2015 tarihi itibariyle e konsolosluk sisteminden randevu alarak yapabilirsiniz.
Aynı zamanda E Konsolosluk Randevu sisteminden ilgi konsolosluklarda gerçekleştirmek istediğiniz işlemler ve ödemeniz gereken harçlar için ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

e-konsolosluk-randevu-alma-Köln

Köln Başkonsolosluğu Konsolosluk Randevusu Alma” da bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir