E KONSOLOSLUK RANDEVU ALMA 2016

Tarafından   2016-02-13

Bu yazımızın konusu İnternetten e konsolosluk randevusu nasıl alınır? sorusuna cevap olarak ,adım adım e-konsolosluk randevu alma işlemini anlatacağız..Alınan e konsolosluk randevusu nasıl iptali edilir? e konsolosluk randevu sorgulaması nasıl yapılır? e konsolosluk pasaport randevu alma, e konsolosluk dövizle askerlik işlemleri için randevu alma, e konsolosluk doğum işlemleri için randevu alma, e konsolosluk noter işlemleri için randevu alma, e konsolosluk kimlik kartı randevu alma, e konsolosluk vatandaşlık işlemleri içn randevu alma, e konsolosluk evlenme işlemleri için randevu alma, e konsolosluk randevu alma işlemleri için yazımızın devamını okuyunuz..

Nüfus, Evlilik, Askerlik (Bedelli haricinde), Doğum ve Vatandaşlık işlemleri için randevu almak istiyorsanız www.konsolosluk.gov.tr linkini tıklayınız.

PASAPORT işlemleri için lütfen PASAPORT bölümünü inceleyiniz. E pasaport randevusu almak istiyorsanız www.konsolosluk.gov.tr linkini tıklayınız.

NOTER işlemleri ve randevusu için lütfen NOTER BÖLÜMÜNÜ inceleyiniz

Randevu alırken lütfen E-POSTA adresinizi dikkatle giriniz. www.konsolosluk.gov.tr adresinden alınan randevuların son aşamasında e-posta adresinize onaylamanız gereken randevu teyidi linki gönderilecektir. Bu linkin onaylanması-tıklanması sonrasında randevunuz alınmış olacaktır.

konsolosluk-randevu-alma-islemlerikonsolosluk -randevusu-nasil-alinir

konsolosluk-randevu-alma

konsolosluk-randevu-sayfasi
konsolosluk-randevu-sayfasie-konsolosluk-randevu-alma
e-konsolosluk-randevu-alma
e-konsolosluk-randevu

E KONSOLOSLUK RANDEVU ALMA 2016” da bir yorum

  1. Hami yalap

    Bir skayet. ! Sifre in gelmesine ragmen dogrulama sayfasina acilmiyor,ne den ? Iki haftadir konsolosluk tan yer alma ya calisiyorum ama Bir turlu sifre dogrulama acilmiyor.yetgililerin bu soruna Bir cözum bulmalari hala gerekmiyormu.?saygilarla.

  2. Hami yalap

    Sifre in gelmesine ragmen sifre dogrulama sayfasi acilmiyor ne den ? buna devletin bir cözum getirmesi Lazim degilmi.? Zaman kisitli Ve internet hizi cok yavas. !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir