E Konsolosluk Nüfus İşlemleri Randevusu

Tarafından   2015-02-15

konsolsoluk-randevu-nüfus-işlemleriE konsolosluk randevusu alarak nüfus işlemlerinizi bulunduğunuz ülkedeki ilgili konsolosluklarımızdan gerçekleştirebilirsiniz.E Konsolosluk Nüfus işlemlerinizi konsolosluk randevusu alarak yapabileceğiniz gibi bazı işlemleride posta yoluyla konsolosluğa gitmeden yaptırabilirsiniz.E,Konsolosluk sistemi ile nüfus işlemlerinden hangilerini posta ile veya direk konsolosluktan randevu alarak şahsen yapabileceğinizi sistemizden görebilir, gerekli evraklar harç ve masraflar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
E Konsolosluk randevu alarak hangi nüfus işlemlerinizi yapabilirsiniz?

E-Konsolosluk sistemi ile konsolosluklardan randevu alarak ya da posta ile ;Yeni T.C. kimlik kartı başvurusu ,Nüfus Cüzdanı Yenileme/Değiştirme Başvurusu (Yıpranma veya kimlik bilgilerindeki değişiklik nedeniyle) ,Nüfus Cüzdanı Yenileme Başvurusu (T.C. kimlik numarası olmadığı için),Kaybından Dolayı Yeni Nüfus Cüzdanı Başvurusu,Nüfus Kayıt Örneği Başvurusu,Adres Beyanı Başvurusu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-Konsolosluk-Nufus-randevu

E Konsolosluk Nüfus İşlemleri Randevusu” da bir yorum

 1. Rasim Özkan

  Cipli Yeni Kimlik kartlari Hamburgta ne zaman verilmeye baslanacak veya baslandimi-Lütfen bilgi rica ediyorum.
  Rasim Özkan

 2. Metin TÜTEN

  Oglum hakkinda bilgi istiyordum.Elinde eski nüfus kagidi var.Ama TC Kimlik numarasi yazmiyor.TC Kimlik numarasini biliyoruz.Yeni Kimlik cikartmak icin ne yapmamiz lazim.Posta ile olurmu ?. Tesekkürler..

 3. ali

  kayip nufus cuzdanini cikartmak istemistim randevu talebinde bulunuyorum ricamla.

 4. seher

  benim cocuklar kayitli ama elimizde nufus cuzdanlari yok bunun icin ne yapmamiz gerekiyo gelip nufus cuzdanlarini direkt alabiliyormuyuz bilgi alabilirmiyim

  1. ekons Gönderi yazarı

   ilgili konsolosluktan şahsen başvurarak çoçuğunuzun nüfus cüzdanını alabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir