Brüksel Başkonsolosluğu E KONSOLOSLUK RANDEVU Alma

Tarafından   2015-02-25

Brüksel-konsolsoluk-randevusu-almaBelçika’da,  Brüksel ve çevresinde yabancılara ve Türk vatandaşlarına hizmet veren Brüksel Türk Konsolosluğundan E konsolosluk randevusu nasıl alınır?
Hangi işlemler için TC Brüksel Başkonsolosluğundan E Konsolosluk Randevusu Alınır?…Tüm işlemler için E Konsolosluk Randevusu Almak gerekli mi?
TC Brüksel Başkonsolosluğu Konsolosluk Randevu ;Pasaport,Askerlik,Vatandaşlık,Nüfus,Doğum,Evlilik,Noter,Vize,Adli işlemler için randevu alınabilir.Konsolosluğumuzun açılış ve müracaat saatleri 8:30 – 12:00 arasındadır.Vatandaşların işlem başvuruları 8:30-12:30 arası,telefonlar ise 14:00-16:00 arası alınmaktadır.
TC Brüksel Büyükelçiliği Adres:4, Rue Montoyer 1000 Bruxelles
Telefon:+32 2 548 93 40
Faks:+32 2 512 44 01
E-posta:consulat.bruxelles@mfa.gov.tr

TC Brüksel Başkonsolosluğu E Konsolosluk Randevu Nasıl Alınır?
E konsololuk randevusu Dışişleri Bakanlığımızın hizmete soktuğu www.konsolosluk.gov.tr adresinden,randevu almak isteyen vatandaşın kendisine uygun tarih ve saatte sistem tarafından istenen kimlik ve e posta bilgileri girildikten sonra alınabilir.Ayrıca aynı sayfa üzerinden almış olduğunuz randevu tarihlerini ”Konsolosluk Randevu Sorgulama” linki tıklanarak görüntülenebilir.

e-konsolosluk-randevu-Brüksel

Brüksel Başkonsolosluğu E KONSOLOSLUK RANDEVU Alma” da bir yorum

  1. Basbat mehmet

    Iyi günler bana ak de mariage gerek bunun için randevu almam gerekiyor mu tsk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir