Anvers Başkonsolosluğu Konsolosluk Randevu Alma,Sorgulama

Tarafından   2015-02-25

Anvers-konsolsoluk-randevusu-almaBelçika’da,Anvers ve çevresinde yabancılara ve Türk vatandaşlarına hizmet veren Anvers Türk Konsolosluğundan E konsolosluk randevusu nasıl alınır?
Hangi işlemler için TC Antwerpen Başkonsolosluğundan E Konsolosluk Randevusu Alınır?…Tüm işlemler için E Konsolosluk Randevusu Almak gerekli mi?
TC Anvers Başkonsolosluğu Konsolosluk Randevu ;Pasaport,Askerlik,Vatandaşlık,Nüfus,Doğum,Evlilik,Noter,Vize,Adli işlemler için randevu alınabilir.Konsolosluğumuzun açılış ve müracaat saatleri 8:30 – 12:00 arasındadır.Vatandaşların işlem başvuruları 8:30-12:30 arası,telefonlar ise 14:30-17:00 arası alınmaktadır.
Posta adresi:Sorbenlaan 16, 2610 Wilrijk Antwerpen
Telefon:+32 3 8207100
Faks:+32 3 8300563
E-posta:consulate.antwerp@mfa.gov.tr
TC Anvers Başkonsolosluğu E Konsolosluk Randevu Nasıl Alınır?
E konsololuk randevusu Dışişleri Bakanlığımızın hizmete soktuğu www.konsolosluk.gov.tr adresinden,randevu almak isteyen vatandaşın kendisine uygun tarih ve saatte sistem tarafından istenen kimlik ve e posta bilgileri girildikten sonra alınabilir.Ayrıca aynı sayfa üzerinden almış olduğunuz randevu tarihlerini ”Konsolosluk Randevu Sorgulama” linki tıklanarak görüntülenebilir.

e-konsolosluk-randevu-Brüksel

Anvers Başkonsolosluğu Konsolosluk Randevu Alma,Sorgulama” da bir yorum

 1. yaver Keskin

  slm aleykum ,
  kizimin nufuz cuzdani cikaracaktim randevu almak istiyorum ,

  sizlere cok tesekur ediyorum ,
  anvers konsoloslugunda olmasi gerekiyor ,

  saygilarla ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir